Prihláška

  Údaje dieťaťa:

  Údaje rodiča:

  Proces prijatia dieťaťa

  Zašlete váš predbežný záujem prostredníctvom prihlášky na našej webovej stránke. My sa vám ozveme do 24 až 48 hodín.

  Dohodneme si s vami osobné stretnutie, na ktorom nám poviete vaše predstavy a na oplátku vám my predstavíme naše centrum.

  Trošku byrokracie. Budete vypĺňať a podpisovať nevyhnutné dokumenty, zmluvy a prehlásenia. 🙂 Všetko však pripravíme a budeme vám maximálne nápomocní.

  Adaptačný proces prispôsobujeme potrebám dieťaťa. Môže trvať pár dní, no aj týždňov. Spolu postupne a nenásilne prijmeme svet dieťaťa a ono ten náš. Urobíme všetko pre to, aby sa u nás vaše deti cítili ako doma, alebo lepšie, ako v rozprávke.

  V deň nástupu dieťaťa do Centra Pippi musí mať minimálne jeden rok, nie menej.

  Nezabudnite priniesť dieťaťu jeho obľúbenú hračku, napríklad bez ktorej nezaspí a podobne.

  Denný tábor

   Údaje dieťaťa:

   Údaje rodiča:

   Prihláška na denný tábor

   Uveďte, prosím, želaný termín tábora. (Turnus 1: od 26.7. 2021, Turnus 2: od 2.8. 2021, Turnus 3: od 9.8. 2021). Cena: 129 eur so stravou.

   Stále nie ste rozhodnutí?

   Bohaté skúsenosti

   Každá naša učiteľka a vychovávateľka má dlhoročné skúsenosti s deťmi. Dodržiavame zásadu, aby jedna učiteľka mala na starosti najviac 5 detí. U nás sú vaše deti v bezpečí.

   Bezpečné prostredie

   Vnútorné priestory sú zariadené tak, aby vyhovovali bezpečnostným a hygienickým požiadavkam príslušných inštitúcií. V exteriéri sa nachádzajú preliezky a hojdačky od certifikovaných výrobcov.

   Flexibilita služieb

   Poskytujeme pol a celodennú starostlivosť a je na vás, ktorý model si vyberiete. Vieme zabezpečiť aj služby EXTRA ako starostlivosť cez sviatky a pod. Stačí sa spýtať, radi odpovieme a vyjdeme vám v ústrety.